ÇEVKO Çevre Danışmanlık Ağı

T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’ndan gerekli izin ve yetkileri almış, ÇEVKO’ nun belirleyeceği kriterlerde faaliyet gösteren Çevre Danışmanlık Firmaları’ nın dahil olduğu bir iş birliği ağıdır.

Ortak projeler geliştirmekten eğitimlere, karşılıklı bilgi alışverişinden kazan-kazan temelindeki iş ortaklıklarına kadar birçok alanda Çevre Danışmanlık Firmaları ile iş birliği yapılmaktadır.

ÇEVKO Vakfı, kendisine ulaşan tüm danışmanlık talep ve arayışlarını, ÇEVKO ile bu sözleşmeyi imzalayan tüm Çevre Danışmanlık Firmalarının yer aldığı ÇEVKO internet sitesi altında yer alan “ÇEVKO Çevre Danışmanlık Ağı” na yönlendirmektedir.

T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş Çevre Danışmanlık Firmaları’nın ilk aşamada kurumlar arasında etkin iletişimin sağlanabilmesi amacı ile https://prokets.com/survey linkine tıklayarak istenen bilgileri paylaşması gereklidir.

Sonrasında bu bilgiler ışığında ÇEVKO tarafından değerlendirme yapılarak danışman firma ile iletişime geçilip iş birliğinin tüm detaylarını içeren tek tip sözleşme örneği paylaşılır. Çevre Danışmanlık firması tarafından uygun bulunması durumunda sözleşme imzalanır.

Sözleşme imzalanan Çevre Danışmanlık firması ÇEVKO Çevre Danışmanlık Ağı’ndaki listeye alınır.

ÇEVKO Vakfı

Çevre Danışmanlık Ağı

Detaylı sorularınız için : This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

 

 

acel

 

 

   

 

http://www.acelcevre.com.tr/

 

 

AK TEL 2021 www.aktel1.com