İSO 14. Çevre ve Enerji Ödülleri

İstanbul Sanayi Odası tarafından düzenlenen ve 2014'ün ikinci yarısında sahiplerini bulması beklenen 14. Çevre Ödülleri bu yıl "Çevre ve Enerji Ödülleri" olarak verilecek.

İSO üyesi sanayi kuruluşlarının; 2013 yılı içinde üretim ve uygulamalarını gerçekleştirdikleri ürün ve hizmetleri Ülkemizin konusunda öncü uzmanlarından oluşan bir jüri tarafından değerlendirilecektir.

"İnovatif Çevre Dostu Ürün"; "Enerji Verimli Ürün"; "Çevre Dostu Uygulama" ve "Enerji Verimliliği Uygulama Projesi" kategorilerinin yanında "Çevre ve Sürdürülebilirlik Yönetimi" dalında Büyük Ölçekli ve KOBİ olmak üzere ayrı ayrı ödüller verilecektir.

Bu yıl ilk defa; çevrenin korunması adına sanayimizin gerçekleştirdiği yatırımlar ve iklim değişikliği ile mücadele kapsamında sera gazı salımlarının azaltılmasına yönelik çalışmalar da göz önüne alınacaktır. 

Sanayinin çevre koruma konusundaki hassasiyetlerinizin kamuoyu ile paylaşılması, diğer kuruluşlara örnek olması adına "14. Çevre ve Enerji Ödülleri" ekonomik işletmelerin ilgi ve katılımlarını bekliyor. Son Başvuru tarihi 3 Mart 2014...

Detaylı bilgi için tıklayınız.