Vakfımız Genel Sekreteri Mete İmer Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınök Öz’ü ziyaret etti. Vakfımız Genel Sekreteri Mete İmer, Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz'ü başkanlık makamında ziyaret ederek çevreye olan duyarlılığı ve çevreye yönelik çalışmalara verdiği destekten dolayı plaket takdim etti. ÇEVKO Vakfı Genel Sekreteri Mete İmer, yürüttükleri pek çok projede olduğu gibi bu yıl da "Ambalaj Atıkları Geri Kazanım Projesi" kapsamında Kartal Belediyesi'ni daima yanlarında gördüklerini, çevreye olan duyarlılığı ve çevreyle ilgili yapılan projelere verdikleri destek ve katkılarından dolayı teşekkürlerini iletti.

İmer, ortak çalışmaların her geçen yıl daha da artarak ve yeni projelerle desteklenerek sürdüğünü belirterek bu anlamda Kartal Belediyesi'nin örnek teşkil eden bir belediye olduğunun altını çizdi.

ÇEVKO Vakfı'nın çalışmalarını yakından takip ettiğini belirten Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, Kartal Belediyesi olarak çevreyi koruma ve atıkları değerlendirme konusunda çok duyarlı olduklarını söyleyerek, "Göreve geldiğimiz günden bu yana atıklarla başladığımız geri dönüşüm çalışmalarımız, hazırladığımız projeler doğrultusunda hedefine doğru şekilde yürümektedir. Gelecek dönemde de artık hanelerden geri dönüşüm ve evsel atıkların kilogram olarak toplanabileceği yönde çalışmalar yapıyoruz. Gelecek nesillere temiz bir dünya bırakmamız gerekir. Çevre bilinci eğitimle sağlanır. Temiz bir çevre gelecek kuşaklara bırakacağımız en büyük mirastır" dedi.

ÇEVKO Vakfı`nın ülkemizde kendisini en iyi şekilde ifade eden vakıflardan biri olduğuna işaret eden Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, Sayın Mete İmer'e beraber çalışmaktan duyduğu memnuniyeti belirterek projenin devamı için başarılar diledi.

Vakfımız Genel Sekreteri Mete İmer Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınök Öz’ü ziyaret etti.


Kaynak: İHA