ÇEVKO ve Gripin İşbirliği ile Hazırlanan Kamu Spotları Ekranlarda… Ünlü rock grubu Gripin, 2014 yılında ÇEVKO Vakfı çalışmalarına destek veriyor. Ambalaj atıklarının çöp olmadığını ve geri kazanımının geleceğimiz için ne kadar önemli olduğunun altını çizen 39 sn. lik kamu spotu mayıs ayı içerisinde hazırlandı.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nın desteği ile 5 Haziran Dünya Çevre gününden tüm ulusal televizyon kanallarında yayımlanmaya başladı.

Yönetmenliğini ünlü reklam, klip, televizyon ve dizi yönetmeni Kemal Başbuğ'un yaptığı kamu spotunun çekimleri İstanbul'da gerçekleştirildi ve bir gün sürdü. Senaryosunda, Gripin konseri sırasında izleyicilerden birinin yere pet şişe atmasının ardından şarkısını yarıda kesen Gripin solisti Birol'un sahneden inerek yere atılan pet şişeyi geri dönüşüm kutusuna attığı kamu spotu " Hiç bir şey geleceğimizden daha önemli değildir" mesajını veriyor.

ÇEVKO - Gripin 2014 yılı kamu spotuna bu linkten ulaşabilirsiniz.

Haziran ayı boyunca 38 tv kanalında yaklaşık 33.000 sn yayımlanan kamu spotu önümüzdeki günlerde de tv kanallarından tüketiciler ile buluşmaya devam edecek.

ÇEVKO ve Gripin İşbirliği ile Hazırlanan Kamu Spotları Ekranlarda… ÇEVKO ve Gripin İşbirliği ile Hazırlanan Kamu Spotları Ekranlarda… ÇEVKO ve Gripin İşbirliği ile Hazırlanan Kamu Spotları Ekranlarda… ÇEVKO ve Gripin İşbirliği ile Hazırlanan Kamu Spotları Ekranlarda… ÇEVKO ve Gripin İşbirliği ile Hazırlanan Kamu Spotları Ekranlarda…